برپایی جشن شکوفه‌ها برای یک میلیون کلاس اولی

معاون وزیر آموزش و پرورش از برگزاری جشن شکوفه‌ها با حضور بیش از یک میلیون کلاس اولی به طور همزمان در حدود 59 هزار مدرسه ابتدایی سراسر کشور در روز 31 شهریورماه خبر داد.
مهندس علی زرافشان در گفت‌وگو با (ایسنا)، با بیان اینکه عملیات اجرایی پروژه مهر از چندماه گذشته آغاز شده است، اظهار کرد:اکنون دیگر مدارس باید برای شروع سال تحصیلی جدید آماده شده باشند.وی افزود:بر این اساس جشن شکوفه‌ها با حضور بیش از یک میلیون کلاس اولی به طور همزمان در نزدیک به 59 هزار مدرسه ابتدایی سراسر کشور در روز 31 شهریورماه برگزار می‌شود.
رییس ستاد اجرایی پروژه مهر وزارت آموزش و پرورش همچنین از برگزاری مراسم جشن آغاز سال تحصیلی در مدارس کشور در روز اول مهر خبر داد و گفت: رئیس جمهور همانند سال‌های گذشته در یکی از مدارس تهران حضور یافته و زنگ آغاز سال تحصیلی را به صورت نمادین خواهد نواخت.زرافشان اضافه کرد:به منظور ارزیابی فعالیت‌های انجام شده پروژه مهر تیم‌هایی تشکیل شده که چند روز زودتر از بازگشایی مدارس به استان‌ها اعزام و مسئولیت ارزیابی عملکرد استان‌ها را بر عهده می‌گیرند.
وی با اشاره به تاکید وزیر آموزش و پرورش مبنی بر اهمیت آغاز سال تحصیلی پرنشاط در مدارس گفت:امسال علاوه بر اعزام تیم‌های ارزیاب به استان‌ها، هر یک از معاونین وزیر در یکی از استان‌ها حضور یافته و در کنار سایر مسئولان، فرهنگیان و دانش‌آموزان در این جشن ملی حضور می‌یابند.
 
 
 
 
پیرو دستورالعمل فوق :
دانش آموزان کلاس اول ابتدایی و پیش دبستانی جهت شرکت در جشن شکوفه ها راس ساعت 7 صبح روز 31 شهریورماه ،همراه اولیاء گرامی در دبستان حضور یابند.
حضور دانش اموزان فوق حتما در ساعت ذکر شده همراه با لباس فرم دبستان الزامی می باشد.
موسس دبستان نواندیشان-نیک نزاد
/ 0 نظر / 13 بازدید