شهریه مدارس غیر دولتی

پایگاه خبری تحلیلی «پارس»- رئیس سازمان مدارس غیردولتی، توسعه مشارکت‌های مردمی و خانواده با اشاره به این‌که متاسفانه در تهران تخلفاتی چون دریافت شهریه 20 میلیون تومانی از سوی مدارس به ما گزارش شده، از اولیا خواست هنگام ثبت‌نام به وبسایت سازمان مدارس غیردولتی مراجعه و شهریه مدارس را در آنجا مشاهده کنند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی «پارس»، مرضیه گرد در گفت وگو با ایسنا در واکنش به این که مردم از شهریه های بالای مدارس غیردولتی ناراضی اند و گاهی شنیده می شود در برخی مناطق تهران، مدارس غیردولتی، شهریه های بالا تا 20 میلیون تومان هم طلب می کنند، اظهار کرد: گروه های بازرسی ما برای نظارت بر عملکرد مدارس غیردولتی در فصل ثبت نام فعال شده اند.

وی با بیان این که باید این موضوع در شورای نظارت استان ها به شکل جدی بررسی و با آن برخورد شود، افزود: مدارس غیردولتی به هیچ وجه نمی توانند 20 میلیون تومان شهریه دریافت کنند. اگر چنین موضوعی ثابت شود حتی با ادعای ترتیب دادن فوق برنامه ها، با آن مدرسه جدی برخورد خواهیم کرد.

رئیس سازمان مدارس غیردولتی، توسعه مشارکت های مردمی و خانواده ادامه داد: باید توجه داشت که فوق برنامه ها و سایر موارد چون هزینه ناهار و رفت و آمد باید به تائید انجمن اولیا و مربیان رسیده باشد..

                                             منبع: سایت خبر فارس

دبستان نواندیشان این افتخار را دارد که شهریه دریافتی این مرکز آموزشی، بدلیل توانایی در پرداخت شهریه و در نتیجه استفاده از امکانات دبستان غیر انتفاعی توسط دانش آموزان تحت پوشش حتی پائین تر از نرخ مصوب سازمان مدارس غیردولتی و بصورت اقساط دریافت نماید

/ 0 نظر / 28 بازدید